מתאמנים ממליצים

לחצו על התמונות לקרוא המלצות מתאמנים
אני מתעמלת אצל איילה שנים רבות. בנוסף ליכולות המקצועיות המרשימות של איילה כמורה, היא אדם נעים ביותר, ולכל מפגש איתה יש איכות טיפולית מיטיבה.
איילה מבינה לעומק את הגוף, את צרכיו ואת מגבלותיו, והיא בעלת יכולת להתאים את הידע הרב והמגוון שלה, לצרכים האינדיווידואליים של כל אחת ואחד.
בנועם, ברוגע, בהמון מסירות ורצינות, איילה מייצרת סביבה שמאפשרת עבודה מעמיקה ואפקטיבית. 
לאט לאט ובהדרגה, איילה עזרה לי להבין את השפה של הפילאטיס, להתחבר אליה ולעבוד מתוך מודעות עמוקה על שרירי הליבה שאחראים על הייצוב וההחזקה של הגוף כולו.
אני יכולה לספר בשמחה שבזכות אימון קבוע עם איילה, כאבים שונים שסבלתי מהם חלפו, היציבה שלי השתפרה באופן ניכר, הגוף נראה ומרגיש יותר אסוף, התחושה הכללית טובה יותר, ואני מרגישה שיש לי יותר בטחון ביכולותיו ובחוזקותיו של הגוף.  
ד״ר רוז׳ה גבר 
28 בנובמבר 2017
 
אני מתעמלת אצל איילה כשנה וחצי בקבוצה קטנה (3-4 נשים). מגיעה בכיף פעמיים בשבוע ומתקבלת בחיוך ובחיבוק.
האווירה נפלאה, היחס אישי ונעים, השיעורים מקצועיים ואיכותיים.
אין לתאר את השיפור שחל אצלי במודעות ליציבה נכונה ובהפחתת כאבים.
ממליצה על איילה בחום!
עדנה יהב
שלום, שמי עליזה גרינברג. אני מתעמלת אצל איילה יותר מ-15 שנה. במשך כל השנים האלה למדתי לאהוב מאוד את איילה ואת שיעוריה, והסיבות לכך רבות ומגוונות. איילה מקפידה ללמוד ולהתעדכן כל הזמן בשיטות חדשות ומגוונות, מה שעושה אותה למאוד מקצועית. השיעורים תמיד מעניינים, מהנים ומועילים בגלל שהם שונים, הם מותאמים לפעמים אישית לכל משתתפת, ומשתמשים בהם באביזרים שונים כמו כדורים, גומיות ועוד. היחס של איילה אישי, דואג ומאוד מקצועי. איילה מכירה כל מתעמלת ובעיותיה ומקפידה שתבצע את התרגילים לפי יכולתה ומצבה. לשיעורים של איילה מגיעות לפעמים נשים כואבות ועצובות ויוצאות עם חיוך על הפנים. ממליצה בחום להצטרף.
 
בהצלחה!!!

aliza greenberg
למורתי  לפילטיס. שנים רבות אני מתעמלת .וכל שיעור היא היא חוויה בפני עצמה.תרגילים מגוונים.ומאתגרים.והתחושה הנהדרת שאתה עושה למען עצמך.עם הכוונה  מקצועית מצידך.את זאת שמבקשת בסוף השיעור שנישאר עוד קצת .כי תכננת עוד הרפייה.הגוף  והנפש  שלי אומרות תודה.בעזרתך אני מצליחה להרגיש טוב.כאבי הגב נעלמו.והאוסטאופרוזיס ברמיסיה. באהבה עינת ברגר.
אני ממליצה בחום על שיעורי הפילאטיס של אילה.
מדובר במורה מקצועית מאין כמוה, קשובה ומסורה.
למרות שהשיעורים הם קבוצתיים, מצליחה אילה לתת מענה מקצועי אישי לכל אחת מהמשתתפות (וגם תרגילים להמשך עבודה עצמית בבית).
ניכר, שאילה משקיעה חשיבה וזמן בבניית מערכי שיעור מקצועיים ומגוונים, שתרומתם לכל אחת מהמשתתפות עומדת לנגד עיניה.
וחוץ מכל אלה, אילה היא אשה מקסימה ורגישה, והשיעורים מועברים באווירה תומכת ומאוד נעימה.
מומלץ!!
דלית
אני לומדת פילאטיס שיקומי בקבוצה אצל אילה מזה כשלוש שנים, והגעתי אליה בשל בעיות קשות באגן הירכיים, ולאחר שני נתוחי אגן מורכבים ביותר. בתחילה, גופי היה עלה נידף ממש, לא יכולתי לבצע תרגיל קל שבקלים ופחדתי מכל תזוזה, ולכן טופלתי על ידה באופן פרטי כשנה שבה השתפרו יכולותיה בהדרגה. לאחר מכן עברתי לקבוצת הנשים ואני מתעמלת בה פעמיים בשבוע.
ברצוני לציין כי אילה כבשה אותי באופן מיידי, בהוראתה המצויינת – הברורה והמדוייקת,  בהיכרותה המדהימה עם גוף האדם ובמיוחד באבחון גוף המטופל עצמו, בסבלנות האין קץ שלה, ברגישותה, וביכולתה המופלאה להיות קשובה לכל אחת ואחת בקבוצה. ביכולתה לתת את המענה המדוייק לכל אחת מאיתנו, למרות היות השעור משותף ולא פרטי. ביכולתה לסייע לכל אחת מנקודת הקושי שלה ולהצליח להגיע אל כל אחת מאתנו, באופן הבונה ומחזק אותה לפי צרכיה שלה, השונים כמובן לחלוטין מאלו של שאר בנות הקבוצה.
במהלך התקופה התחזקתי מאד, הכאבים פחתו באופן משמעותי, טווח ההליכה גדל מאד, השינה וההתנהלות הפיזית כולה השתפרה, וכל אלו בוצעו ומבוצעים ממקום של יכולת פיזית משודרגת בהרבה.
אני מציעה לכל מי שמעוניין בשיקום או קידום יכולתו הפיזית, בין ממצב של קושי תפקודי, בין ממצב שלפני ניתוחים ובין לאחריהם, ובין מי שמעוניין בשיפור איכות חייו ממקום בונה, איכותי ונכון - ללמוד אצלה. ומעל לכל היא פשוט בחורה מקסימה ואנחנו אוהבות אותה מאד ומאד נהנות בשעוריה.